caperers تصویر تصویری جشنواره جشنواره

caperers: تصویر تصویری جشنواره جشنواره پرسپولیس جشنواره فیلم جشنواره بین المللی فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث سرقت یک میلیارد تومانی سرایدار و همسرش از خانه‌ای در عباس آباد

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه دزدی یک میلیارد تومانی از منزل محل خدمت خود را کشیده بود، خبر

سرقت یک میلیارد تومانی سرایدار و همسرش از خانه‌ای در عباس آباد

سرقت یک میلیارد تومانی سرایدار و همسرش از منزل ای در عباس آباد

عبارات مهم : تجهیزات

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه دزدی یک میلیارد تومانی از منزل محل خدمت خود را کشیده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۱۸ روز ۲۱ اردیبهشت ماه امسال یک فقره دزدی به عنف منزل در خیابان قندی به کلانتری ۱۱۴ عباس آباد اعلام شد. در تحقیقات اولیه، از سوی سرایدار و همسرش به مأموران اعلام شد که سه نفر تحت عنوان مأمور اداره آب و فاضلاب وارد منزل شده است و بعد از ضرب و شتم سرایدار و بستن دست و پای وی، اقدام به تخریب گاو صندوق مالباخته در طبقه دوم و دزدی اموال باارزش داخل آن کرده و متواری شده است اند.

سرقت یک میلیارد تومانی سرایدار و همسرش از خانه‌ای در عباس آباد

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان دزدی به عنف منزل و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و مالباخته بعد از اطلاع از عنوان سرقت، با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت: در وقت دزدی به همراه اعضای خانواده ام در شهر رامسر بودم و از طریق تماس سرایه دار، در جریان دزدی قرار گرفتم.

مالباخته در خصوص میزان اموال داخل گاوصندوق به کارآگاهان گفت: داخل گاو صندوق مقادیر قابل توجهی طلا و جواهرات متعلق به اعضای خانواده و همچنین ۳۱ میلیون تومان وجه نقد و دلار، مجموعا به ارزش بیش از یک میلیارد تومان قرار داشت که تمامی آنها دزدی شده است است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه دزدی یک میلیارد تومانی از منزل محل خدمت خود را کشیده بود، خبر

همسر سرایدار بنام مریم ۳۱ ساله نیز بعد از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی، با تکرار بیانات اولیه گفت: ساعت ۱۷، بعد از خرید به منزل آمدم؛ زمانی که وارد منزل شدم، همسرم حمید را در طبقه همکف پیدا کردم که دست و پایش بسته شده است و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود؛ حمید بیان کرد که سه مرد تحت عنوان مأمور اداره آب و فاضلاب به در منزل مراجعه، با ترساندن چاقو وارد منزل شده است و بعد از ضرب و شتم و بستن دست و پاهایش، به طبقه دوم ساختمان رفته و با تخریب گاوصندوق اقدام به دزدی تمامی طلا و جواهرات و پول های صاحبخانه از داخل گاصندوق کرده اند.

سرایدار ساختمان بنام حمید ۲۴ ساله نیز با تکرار بیانات همسرش گفت: سه مرد نیرومند هیکل ابتدا به عنوان مأمور اداره آب و فاضلاب به در منزل مراجعه و بعد از ورود به حیاط، اقدام به ضرب و شتم و بستن دست و پایش کرده و با مراجعه به طبقه دوم ساختمان اقدام به تخریب گاوصندوق و دزدی محتویات داخل آن کردند.

کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی با حضور در محل دزدی اطلاع پیدا کردند که محل سرقت، ساختمانی چند طبقه است که بنا بر بیانات سرایدار و همسرش، سارقان جهت انجام دزدی به طبقه دوم آن مراجعه کردند. بررسی بیانات سرایدار و همسرش مبنی بر انجام دزدی به وسیله سه سارق نیرومند هیکل در حالی در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد که بازبینی تصویرهای بدست آمده از دوربین های مداربسته ساختمان مجاور محل دزدی و همچنین شعبه بانک ابتدای خیابان نشان داد که در ساعت اعلامی جهت سرقت، هیچگونه تصویری در خصوص تردد سه مرد در محدوده دزدی با مشخصات ارائه شده است از سوی سرایدار وجود ندارد.

سرقت یک میلیارد تومانی سرایدار و همسرش از خانه‌ای در عباس آباد

همزمان با بررسی صحت بیانات سرایدار و همسرش، کارآگاهان پایگاه سوم با بررسی وسایل مورد استفاده در تخریب گاوصندوق اطمینان پیدا کردند که این تجهیزات کاملا نو بوده و پیش ازآن هیچ استفاده ای از آنها صورت نگرفته هست؛ کارآگاهان با بهره گیری از مشخصات درج شده است بر روی تجهیزات و انجام تحقیقات میدانی موفق به شناسایی محل فروش تجهیزات مورد استفاده در دزدی در یک مغازه ابزارفروشی در محدوده سیدخندان شدند.

با بررسی تصویرهای دوربین های مداربسته مغازه ابزارآلات فروشی، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر سرایدار به عنوان خریدار تجهیزات شدند که در ساعت ۱۴ روز دزدی اقدام به خرید آنها کرده بود.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه دزدی یک میلیارد تومانی از منزل محل خدمت خود را کشیده بود، خبر

با توجه به دلایل و مستندات بدست آمده، هماهنگی مورد نیاز با بازپرس پرونده انجام حمید و همسرش به صورت جداگانه دستگیر، به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته و بعد از ارائه مستندات از سوی کارآگاهان لب به اعتراف گشوده و به طراحی و انجام دزدی اعتراف کردند.

حمید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: روز قبل از سرقت، همسر مالباخته به من اطلاع داد که قصد دارند به رامسر رفته و چند روزی آنجا بمانند؛ مدت سه سال است که بواسطه یکی از بستگانم که نزد داماد مالباخته کار می کند، به عنوان سرایدار مشغول به کار هستم و طی این مدت اطلاعات کامل و دقیقی در خصوص اوضاع مالی و خانوادگی ایشان و همچنین نگهداری مقادیر زیادی طلا و جواهرات در داخل منزل پیدا کرده بودم. با اطلاع از غیبت چند روزه آقا و زن در خانه، پیشنهاد دزدی را با همسرم در میان گذاشتم و قرار شد تا بعد از انجام سرقت، اینگونه وانمود کنیم که دزدی به وسیله سارقین زورگیر انجام شده است تا کسی به ما مشکوک نشود. روز سرقت، جهت خرید تجهیزات مورد نیاز جهت تخریب گاوصندوق به سیدخندان رفتم و تجهیزات مورد نیاز را خریداری کردم؛ بعد از تخریب گاوصندوق و دزدی طلا و جواهرات داخل آن، مریم با ۱۱۰ تماس گرفت.

سرقت یک میلیارد تومانی سرایدار و همسرش از خانه‌ای در عباس آباد

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی – مدیر پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان، محل نگهداری طلا و جواهرات مسروقه در یکی از شهرهای غرب کشور شناسایی، کارآگاهان این پایگاه با اخذ نیابت قضایی به این شهرستان اعزام و در بازرسی از محل نگهداری اموال مسروقه قسمت عمده طلا و جواهرات مسروقه کشف و به مالباخته تحویل داده شد؛ متهمان پرونده نیز با صدور قرار یک میلیارد تومانی روانه زندان شدند.

واژه های کلیدی: تجهیزات | گاوصندوق | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs