caperers تصویر تصویری جشنواره جشنواره

caperers: تصویر تصویری جشنواره جشنواره پرسپولیس جشنواره فیلم جشنواره بین المللی فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی گران شدن 50 درصدی گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ در بازار ، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: به علت سوءمدیریت‌های موجود در بخش کشاورزی کشور، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در مجلس کلید خورد.

گران شدن 50 درصدی گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ در بازار ، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد

استیضاح وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد/ گران شدن 50 درصدی گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ در بازار

عبارات مهم : بازار

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: به علت سوءمدیریت های موجود در بخش کشاورزی کشور، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در مجلس کلید خورد.

صدیف بدری در گفت وگو با فارس اظهار کرد: به علت سوءمدیریت های موجود در بخش کشاورزی کشور، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی کلید خورد.

گران شدن 50 درصدی گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ در بازار ، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد

وی افزود: بیش از 60 تن از نمایندگان مجلس تا امروز استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را امضا کرده اند و تا آخر هفته جاری متن استیضاح به هیأت رئیسه مجلس تقدیم می شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به کم کردن مقطعی تعرفه واردات بعضی محصولات کشاورزی از سوی وزارت جهاد کشاورزی جهت ایجاد رانت جهت بعضی افراد گفت: عدم سیاست گذاری صحیح جهت بازار عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی باعث شده است است محصولاتی مثل سیب، سیب زمینی، هندوانه، گوجه فرنگی و … در دست کشاورزان بماند و شاهد دورریز بسیاری از محصولات باشیم که این عنوان به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: به علت سوءمدیریت‌های موجود در بخش کشاورزی کشور، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در مجلس کلید خورد.

بدری گران شدن اخیر گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ و … در بازار تا 50 درصد در روزهای اخیر، استفاده از مدیران بازنشسته در بسیاری از شرکت ها و شرکت های وزارتخانه با وجود قول جوان گرایی وزیر در وقت اخذ رأی اعتماد و سوءمدیریت و عدم استفاده از وقت ایجادشده جهت مکانیزه کردن آبیاری ها و اصلاح الگوی کشت در بسیاری از استان های کشور را از دیگر محورهای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد.

به گزارش فارس، نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در جلسه رأی اعتماد وزیر جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان نماینده مخالف وزیر پیشنهادی این وزارتخانه صحبت کرده بود.

واژه های کلیدی: بازار | اردبیل | اردبیل | استیضاح | محصولات | کشاورزی | نمایندگان مجلس | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs