caperers تصویر تصویری جشنواره جشنواره

caperers: تصویر تصویری جشنواره جشنواره پرسپولیس جشنواره فیلم جشنواره بین المللی فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی هزینه آب و برق خانوارها فقط کمی زیاد از دخانیات است / وزیر نیرو

براساس آمار ارائه شده است از مرکز آمار، آنچه که مردم در هزینه خانوار جهت مجموع آب و فاضلاب و برق پرداخت می‌کنند تنها مقداری زیاد از هزینه‌ای است که جهت دخانیات

هزینه آب و برق خانوارها فقط کمی زیاد از دخانیات است / وزیر نیرو

وزیر نیرو: هزینه آب و برق خانوارها فقط کمی زیاد از دخانیات است

عبارات مهم : فاضلاب

براساس آمار ارائه شده است از مرکز آمار، آنچه که مردم در هزینه خانوار جهت مجموع آب و فاضلاب و برق پرداخت می کنند تنها مقداری زیاد از هزینه ای است که جهت دخانیات می پردازند. این سخن به آن معناست که چنانچه دخانیات کمترین سهم در سبد هزینه خانوار را داشته باشد، سهم مجموع آب و فاضلاب و برق اندکی زیاد از دخانیات و رقم خیلی ناچیزی هست.

وزیر نیرو راجع به قطعی برق پایتخت در روزهای گذشته گفت: آنچه که مردم در هزینه خانوار جهت مجموع آب و فاضلاب و برق پرداخت می کنند تنها مقداری زیاد از هزینه ای است که جهت دخانیات می پردازند.

رضا اردکانیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس آمار ارائه شده است از مرکز آمار، آنچه که مردم در هزینه خانوار جهت مجموع آب و فاضلاب و برق پرداخت می کنند تنها مقداری زیاد از هزینه ای است که جهت دخانیات می پردازند. این سخن به آن معناست که چنانچه دخانیات کمترین سهم در سبد هزینه خانوار را داشته باشد، سهم مجموع آب و فاضلاب و برق اندکی زیاد از دخانیات و رقم خیلی ناچیزی است.

هزینه آب و برق خانوارها فقط کمی زیاد از دخانیات است / وزیر نیرو

وی با اشاره به مصوبه دولت راجع به زیاد کردن تعرفه برق اظهار کرد: آنچه که دولت جهت تعرفه برق تصویب کرده، هفت درصد زیاد کردن قیمت نسبت به سال گذشته جهت مصارف خانگی و ۲۰ درصد زیاد کردن قیمت در ساعات اوج مصرف جهت شرکت های دولتی است و امیدواریم این تعرفه ۲۰ درصدی موجب شود تا شرکت های دولتی صرفه جویی بیشتری نسبت به آنچه که از مردم انتظار می رود داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه رقم زیاد کردن یافته جهت مصارف خانگی رقم بالایی نیست، خاطرنشان کرد: وزارت نیرو وظیفه دارد که شرایط تأمین آب و برق را جهت همه مصرف کنندگان به خاص مصرف کنندگان بخش خارجی فراهم کند. طبیعتا انجام این وظیفه مستلزم در اختیار داشتن منابعی کافی جهت تولید برق، تأمین آب با کیفیت مناسب و نگهداری سیستم های مربوطه است.

براساس آمار ارائه شده است از مرکز آمار، آنچه که مردم در هزینه خانوار جهت مجموع آب و فاضلاب و برق پرداخت می‌کنند تنها مقداری زیاد از هزینه‌ای است که جهت دخانیات

اردکانیان در آخر راجع به قطعی برق پایتخت در روزهای گذشته با تأکید بر اینکه این قطعی برق سراسری نبوده و به علت ایجاد مشکلی جزئی اتفاق افتاد که برطرف شد، ابراز امیدواری کرد که کشور در تابستان امسال مجددا با مسئله قطعی برق مواجه نباشد.

واژه های کلیدی: فاضلاب | دخانیات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs